25 lat ciepłej obsługi

W Ciepłowni Rydułtowy Sp. z o.o. rok 2018 był rokiem szczególnym. W tym roku bowiem firma obchodziła jubileusz 25-lecia swojej działalności. 13 grudnia 1993 r. odbyło się zebranie założycieli firmy, które zapoczątkowało działalność rydułtowskiej ciepłowni, która obecnie jest jedynym wytwórcą i dostawcą ciepła systemowego w mieście oraz znaczącym partnerem w lokalnych przedsięwzięciach, zaznaczając swój udział w życiu społeczno-kulturalnym regionu.

Jubileusz „25-lecia ciepłej obsługi” był świetną okazją do podsumowań, podziękowań i celebrowania tej wspaniałej rocznicy. 13 grudnia 2018 r. w Rydułtowskim Centrum Kultury „FENIKS” odbyła się uroczysta gala, w której wzięli udział zaproszeni goście oraz pracownicy Ciepłowni Rydułtowy Sp. z o.o. Podczas uroczystości zaprezentowano pokazy multimedialne promujące działalność Spółki oraz przedstawiające wspomnienia pracowników.

Podczas części oficjalnej zarząd Spółki wręczył pracownikom pamiątkowe znaczki symbolizujące przynależność do grona ciepłowniczej rodziny oraz odznaczenia dla tych pracowników, którzy w sposób szczególny wyróżniali się inicjatywą i zaangażowaniem w pracy. Wybrani Klienci Spółki otrzymali Certyfikaty jakości ciepła oraz znaki NO SMOG dla budynków, które poprzez korzystanie z ciepła systemowego dostarczanego z Ciepłowni Rydułtowy Sp. z o.o., w znaczny sposób przyczyniają się do ograniczenia emisji szkodliwych substancji, a tym samym zmniejszenia zjawiska smogu w mieście. Podczas uroczystości nie zabrakło również innych ciekawych atrakcji. Galę poprowadził znany polski aktor, piosenkarz i artysta kabaretowy Pan Krzysztof Respondek, a wieczór uświetnił koncert piosenki francuskiej w wykonaniu Pani Moniki Węgiel z zespołem.

25 lat sukcesów Ciepłowni Rydułtowy Sp. z o.o. nie byłoby możliwe bez zaufania, jakim obdarzyli firmę jej Klienci. Jubileusz był doskonałą okazją, aby podziękować Klientom i Partnerom, dzięki którym i dla których istnieje Spółka od tylu lat. Stawiane wymagania są zawsze motywacją do coraz efektywniejszego działania, a potrzeby Odbiorców inspirują do ciągłego rozwoju – zgodnie z przyjętą i realizowaną w Spółce misją: „Rozwijamy się – dla Ciebie”.