Zaproszenie na spotkanie w sprawie możliwości przyłączenia budynków do sieci ciepłowniczej

W ubiegłym roku, w związku z przyłączeniem do sieci ciepłowniczej hali sportowej przy ul. Gen. J. Bema 126 c,  Ciepłownia Rydułtowy Sp. z o. o. rozbudowała sieć ciepłowniczą wzdłuż ulic: Strzelców Bytomskich, K. Miarki, Gen. J. Bema w Rydułtowach.  Nowo wybudowany kilometrowy odcinek sieci pozwala zasilić w ciepło systemowe budynki zlokalizowane w sąsiedztwie ciepłociągu, a poprzez przyłączenie nowych odbiorców uwolnić część miasta od dymiących kominów, a tym samym ograniczyć niską emisję pyłów i innych szkodliwych substancji.

W związku z powyższym  zapraszamy mieszkańców ul. Strzelców Bytomskich, Karola Miarki, Andrzeja Struga, Gen. Józefa Bema (numery parzyste od 86 do 138, numery nieparzyste od 89 do 155a) oraz Gajowej (numery parzyste od 2 do 28)  w Rydułtowach na spotkanie, podczas którego przedstawimy informacje na temat ciepła systemowego, możliwości przyłączenia budynków do sieci ciepłowniczej oraz warunków korzystania z komfortu, jakie daje to bezobsługowe i ekologiczne ogrzewanie.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne,
które odbędzie się  27 lutego 2019 r. (tj. środa) o godz. 17:00
w sali teatralnej Rydułtowskiego Centrum Kultury „Feniks”
przy ul. Strzelców Bytomskich 9a w Rydułtowach

Uzyskane w efekcie spotkania informacje zwrotne będą stanowić podstawę ewentualnego planowania przyłączeń do sieci ciepłowniczej w Państwa rejonie.