Laur Ciepłownictwa 2019 dla Ciepłowni Rydułtowy Sp. z o.o.

Miło nam poinformować, że Ciepłownia Rydułtowy Sp. z o.o. została laureatem Lauru Ciepłownictwa 2019 w kategorii Wiodące przedsiębiorstwo ciepłownicze – nagrody będącej wyróżnieniem za wkład w rozwój sektora ciepłowniczego, przyznawanej corocznie przez Izbę Gospodarczą Ciepłownictwo Polskie.

W bieżącym roku, Laur w kategorii wiodące przedsiębiorstwo ciepłownicze – zgodnie z maksymą „Pierwszy wśród równych sobie” otrzymali:

  • sprzedaż ciepła poniżej 200 000 GJ – Ciepłownia Rydułtowy Sp. z o.o.
    Nominację do nagrody w tej kategorii otrzymały również przedsiębiorstwa: Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Nowy Targ Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Radzyniu Podlaskim, Miejska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. w Świdwinie
  • sprzedaż ciepła w granicach 200 001 – 1 000 000 GJ – Geotermia Mazowiecka SA w Mszczonowie.
    Nominacje do nagrody w tej kategorii otrzymały również: Przedsiębiorstwo Energetyczne Sp. z o.o. w Siedlcach, ECO Malbork Sp. z o.o. w Malborku.
  • sprzedaż ciepła powyżej 1 000 001 GJ – Veolia Wschód Sp. z o.o. w Zamościu.
    Nominacje do nagrody w tej kategorii otrzymały również: Veolia Energia Łódź SA, Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o.

Nagrody zostały wręczone 16 września 2019 r. w trakcie Sesji Inauguracyjnej XXIII Forum Ciepłowników Polskich w Międzyzdrojach.

To szczególne wyróżnienie i zaszczyt znaleźć się w takim gronie.