Komunikat dla mieszkańców rejonu ul. Sikorskiego w Rydułtowach

Szanowni Państwo,

Informujemy, że jest możliwe przywrócenie dostaw ciepła systemowego istniejącą magistralą ciepłowniczą przebiegającą wzdłuż ulicy Sikorskiego w Rydułtowach, a tym samym zasilenie w ciepło budynków zlokalizowanych w zasięgu ciepłociągu. Widzimy uzasadnienie dla uruchomienia dostaw ciepła w Państwa rejonie w przypadku zgłoszenia chęci korzystania z tego źródła ogrzewania przez większą liczbę mieszkańców. Prosimy o rozważenie zmiany dotychczasowego sposobu ogrzewania na rzecz korzystania z ciepła systemowego, które jest wygodnym, bezpiecznym i ekologicznym źródłem ogrzewania.

Chętnie udzielimy szczegółowych informacji o warunkach przyłączenia do sieci (ewentualnego uruchomienia istniejących przyłączy, o ile ich stan techniczny na to pozwoli) oraz korzystania z ciepła systemowego do celów grzewczych. Nasz energetyk podczas umówionego spotkania oszacuje zapotrzebowanie budynku na ciepło i odpowie na Państwa pytania dotyczące kosztów związanych z korzystaniem z komfortu, jaki daje ciepło systemowe.

Osoby zainteresowane spotkaniem proszone są o kontakt z naszym biurem obsługi klienta mieszczącym się przy ul. Plebiscytowej 50 w Rydułtowach, czynnym od poniedziałku do piątku w godz. 700 – 1500, nr tel. 32 4576611 lub kom. 667 177 508.