Zapraszamy nauczycieli i uczniów rydułtowskich placówek oświatowych do udziału w zajęciach o cieple, energii, zasobach i ekologii. E-learning Lekcji Ciepła został opracowany z myślą o klasach I-III i IV-V szkół podstawowych, jednak udostępnione na platformie materiały z powodzeniem mogą być wykorzystane również w edukacji dzieci i młodzieży w innych grupach wiekowych. Program jest dostępny bezpłatnie on-line pod adresem www.lekcjeciepla.pl

Lekcje on-line, przygotowane w formie kompleksowych prezentacji, pełne są obrazowych przykładów, doświadczeń, eksperymentów i poruszających wyobraźnię porównań.  Zajęcia tłumaczą w prosty sposób kwestie produkcji i oszczędzania energii, powstawania zanieczyszczeń powietrza, a także niemarnowania zasobów i dbania o planetę. Nauka on-line wzbogaci uczniów nie tylko w wiedzę.

Zachęcamy rydułtowskie szkoły i przedszkola do zapoznania się z platformą i aktywnego udziału w proponowanych zajęciach. Nauczycielom, którzy zdecydują się przeprowadzić Lekcje ciepła w swoich klasach oferujemy wsparcie w postaci materiałów edukacyjnych, nagród i innych niespodzianek dla uczestników zajęć. Zapraszamy do kontaktu z biurem obsługi klienta Ciepłowni Rydułtowy Sp. z o.o.

www.lekcjeciepla.pl