Kontrast
Czcionka

BOK:
+48 32 4576611

SERWIS:
+48 32 7294774,
kom. 785 781 732

Usługi

Usługi o charakterze instalatorskim

Świadczymy kompleksowe usługi o charakterze instalatorskim, uwzględniając indywidualne potrzeby Klientów. Projektujemy i wykonujemy sieci i instalacje cieplne i wodne, dobieramy i montujemy urządzenia, uruchamiamy instalacje. Nasi pracownicy to zespół specjalistów posiadających wymagane uprawnienia i praktyczną wiedzę w tym zakresie.

więcej

Węzły cieplne – wykonawstwo i obsługa

Oferujemy wykonawstwo, modernizacje, usługi serwisowe oraz doradztwo techniczne w zakresie węzłów cieplnych. Dobierając urządzenia nasi specjaliści uwzględniają nie tylko wymogi techniczne instalacji, ale również indywidualne potrzeby komfortu Klienta. Zarówno prace montażowe, jak i obsługa urządzeń węzłów cieplnych wykonywane są przez doświadczonych instalatorów.

więcej

Audyty energetyczne

Chcesz się dowiedzieć jak najskuteczniej ograniczyć zużycie ciepła w Twoim budynku? Chcesz poznać, co trzeba zrobić, aby koszty ogrzewania Twojego domu były znacznie niższe? Nasi energetycy udzielają porad na temat gospodarki energetycznej gospodarstw domowych.

więcej

Uzgodnienia branżowe

Wykonujemy uzgodnienia branżowe wymagane w decyzjach o warunkach zabudowy w zakresie posiadanych przez nas sieci ciepłowniczych, wodociągowych i innej infrastruktury. Poniżej podajemy informacje o wymaganych dokumentach, które należy złożyć w celu uzyskania uzgodnienia branżowego.

więcej

Powierzchnia reklamowa

Dysponujemy wolną powierzchnią reklamową na terenie Rydułtów. Ogrodzenie parkingowe, na którym istnieje możliwość wydzierżawienia powierzchni pod reklamę znajduje się przy ulicy Leona w Rydułtowach (droga dojazdowa do KWK „Rydułtowy”). Miejsce jest doskonale widoczne dla osób przechodzących i przejeżdżających od strony centrum miasta oraz od ulicy Tetmajera, co zwiększa atrakcyjność i skuteczność umieszczonej na nim reklamy. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

więcej

Czyszczenie wymienników ciepła

Wymienniki ciepła, podobnie jak inne urządzenia i instalacje, w wyniku ich eksploatacji ulegają zanieczyszczeniom. Chcąc zapewnić wydajną i długofalową pracę węzła cieplnego jego właściciel powinien zadbać o regularne czyszczenie wymiennika ciepła. Zwykle zaleca się, aby czyszczenie było przeprowadzane co najmniej raz w ciągu 2 lat. Urządzenia pozbawione osadów, zalegającego szlamu pracują wydajniej i zmniejszają koszty związane z ogrzewaniem obiektu.

więcej