Kontrast
Czcionka

BOK:
+48 32 4576611

SERWIS:
+48 32 7294774,
kom. 785 781 732

Kariera

Dodatkowe menu rozwiń

Przejdź

Dołącz do nas

Jesteśmy dostawcą ciepła systemowego oraz wody do picia na terenie miasta Rydułtowy. Zapewniamy ciągłe, niezawodne i bezpieczne dostawy ciepła i wody naszym Klientom, zaś w perspektywie mamy dalszy dynamiczny rozwój. Realizujemy programy inwestycyjne, rozbudowy i modernizacje sieci, w tym współfinansowane przez Unię Europejską. Zatrudniamy pracowników – specjalistów z różnych dziedzin.

Wdrażamy nowoczesne, innowacyjne rozwiązania techniczne i technologiczne oferując naszym pracownikom wyjątkowe środowisko pracy, przy zachowaniu najwyższych standardów środowiskowych i społecznej odpowiedzialności biznesu.

Nasze mocne strony

  • Jesteśmy wiodącym przedsiębiorstwem ciepłowniczym zgodnie z maksymą “Pierwszy wśród równych sobie” (Laur ciepłownictwa 2019 przyznany przez Izbę Gospodarczą Ciepłownictwo Polskie)
  • Zapewniamy bezpieczne dostawy ciepła mieszkańcom rydułtowskich osiedli mieszkaniowych, budynków jednorodzinnych, placówek oświatowych i budynków użyteczności publicznej
  • Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Proponujemy system szkoleń na danym stanowisku pracy
  • Nasi pracownicy objęci są Pracowniczym Programem Emerytalnym
  • Oferujemy system „benefitów” pracowniczych oraz ubezpieczenie

Dołącz do naszego zespołu

Aktualne oferty pracy

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Ciepłowni Rydułtowy Sp. z o.o. na stanowiskach, które nie są obecnie objęte procesem rekrutacji, prosimy o przesyłanie swojego CV zawierającego klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych oraz listu motywacyjnego na adres:

Ciepłownia Rydułtowy Sp. z o.o.
ul. Plebiscytowa 50, 44-280 Rydułtowy

lub na adres e-mail: office@ryd.com.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Osoby zainteresowane podjęciem praktyki czy odbycia stażu zawodowego w naszym przedsiębiorstwie zapraszamy do zgłoszenia swoich aplikacji na powyższy adres z dopiskiem staż/praktyka.

Informujemy, że przekazane nam dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji z zachowaniem obowiązujących w tym zakresie przepisów – informacja o postępowaniu z danymi osobowymi kandydatów do pracy.